Відпочинок на Чорному морі

Селище Курортне знаходиться на березі Чорного моря, 80 км від Одеси та 50 км від древнього міста Білгород-Дністровського. Тут надзвичайно сприятливі природні фактори: вдале поєднання морського та степового клімату, велика кількість сонячних днів, тепле Чорне море, солоні водойми-лимани з цілющими грязями високої якості, багато овочів, фруктів, винограду.

Курортне знаходиться далеко від промислових зон, портів та великих міст. Пляжі з однієї сторони омиваються водами Чорного моря, з іншої - прісноводним Дністровським лиманом.

Одним з важливих природних факторів одеського курортного регіону є клімат, що використовується у комплексному лікуванні хворих, він м'який та помірний.

Золотиста пляжна коса, що розділяє лиман і море, піщані дюни, пологий берег, чисте морське повітря, в оточенні хвойних і листяних парків - все це сприяє чудовому відпочинку. До того ж Курортне - це всім відомий рай для дітей, тут спокійне море з пологим дном.

Якщо пройти метрів двісті вздовж берега, Вам відкриються пустинні піщані пляжі. Тут ви розслабитеся в тиші і спокої і насолодитеся чистим морем. Всім, хто віддає перевагу енергійнішому відпочинку, припаде до душі рівнинний пляж, що простягається убік Будакської коси, багато водних розваг, кафе і дискотек.

Наша база відпочинку розташована в самому селищі, в 10 хвилинах прогулянки до моря. Розвинута інфраструктура Курортного, магазини, кафе, продуктові і промтоварні ринки, аптеки – все це знаходиться поруч. Приїжджайте, проведіть свою відпустку в Курортному на нашій базі.